Слайдер 1 Слайдер 2 Слайдер 3 Слайдер 4 Слайдер 5

Вітаю, шановний покупець!На сайті інтернет-магазину сантехніки та опалення krany-moyki.com.ua Ви можете придбати якісну продукцію відомих європейський, світових та українських брендів за доступними цінами.

Наш інтернет-магазин має в своєму розпорядженні широким вибором асортименту: змішувачі, крани. душові системи, стійки для душа, водонагрівачі, мийки для кухні, аксесуари для ванних кімнат і туалетів, запчастини для змішувачів, рушникосушки, насоси, запірно-регулююча арматура, ущільнювачі і ізоляція, радіатори і багато іншого.


Чому слід робити вибір на інтернет-магазині Krany-Moyki:

- Великий спектр асортименту;

- Швидка обробка замовлень і швидка доставка;

- Індивідуальний підхід до кожного покупця;

- Зручна система фільтрів товарних позицій;

- Якщо якогось товару немає в наявності, знаходимо альтернативи по цікавлять Вас позиціях.


Будемо раді підібрати для Вас товар по необхідним характеристикам і запитам.

Уперед до покупок!
Відгуки на магазин

Максим, м. Зарічне
28.01.2021

Цей магазин мені подобається, тому що багатий вибір товару. Завджи знаходжу майже все, що на даний момент бажаю придбати. Подяка менеджерам магазина за те, що завжди можуть підібрати цікаві позиції товару. Асортимент постійно поповнюється цікавими новинками та пропозиціями. ..

Ирина. г. Одесса
04.11.2020

Очень хороший выбор смесителей, кранов, моек и не только. Не первый раз делаю заказы в этом магазине. Приятные цены и большой выбор ассортимента. Максимально быстрый отклик на заказы и звонки, приятные в общении с клиентом менеджеры...

Андрей г. Харьков
12.08.2020

Качество товара отличное. Благодарю сотрудников и персонал магазина за помощь в консультировании и компетентный подход к работе с клиентами. Покупаю продукцию не в первый раз, и каждый раз остаюсь довольным покупкой. Во второй раз получил даже приятный бонус к покупке. Спасибо!..